tel. +48 573 254 877

Kariera

Strona Główna > Kariera

Zatrudnimy kierowców kat. B w Transporcie Międzynarodowym

Transport towarów po całej Unii Europejskiej

Wymagania:

prawo jazdy kategorii B

doświadczenie w transporcie międzynarodowym

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

umiejętność wypełniania dokumentów przewozowych typu cmr, tachobuch itp.

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie

umowę o pracę

terminowo wypłacane wynagrodzenie

atrakcyjne wynagrodzenie 4500-5000 netto plus premię

praca w miłej i przyjaznej atmosferze

CV proszę wysyłać na adres mnm.cieplinscy@o2.pl

Spedytor Międzynarodowy

Opis stanowiska:

organizowanie transportów międzynarodowych ,planowanie tras, ustalanie warunków transportu

obsługa klientów firmy i pozyskiwanie nowych

utrzymywanie kontaktów ze stałym klientami

stała współpraca z podwykonawcami

przygotowanie raportów miesięcznych z wykonywanej pracy

dbanie o bardzo wysoką jakość usług naszej firmy

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku spedytora w poprzedniej firmie transportowej lub z branży

Znajomość posługiwania się giełdami transportowymi

Znajomość minimum jednego języka obcego Angielski lub Niemiecki

Dobra organizacja pracy

Sumienność, uczciwość, dyspozycyjność

Wysoka Kultura osobista

Oferujemy:

Umowę o prace na pełen etat

Pracę z możliwością rozwoju zawodowego i awansu wraz z rozwojem firmy

Bardzo wysoką premię uzależnioną od osiągnietych wyników

Pracę w miłej atmosferze w młodym bardzo zgranym zespołem

Indywidualne warunki umowy dla osób posiadających własną bazę klientów

CV prosimy składać na adres mnm.cieplinscy@o2.pl